Talantu koncerta otrajā daļā skatītājus ar aizraujošiem priekšnesumiem pārsteidz mūsu iestādes lielākie bērni

28. marta rītā Svētku zālē notika mūsu Talantu koncerta otrā daļa, kurā uz skatuves šoreiz kāpa mūsu bērnudārza lielākie bērni no grupiņām “Pūcītes”, “Rūķīši”, “Pienenītes” un “Taurenīši”.

Priekšnesumi bija tik aizraujoši un pārsteidzoši, ka vairāk kā stundu garais koncerts paskrēja kā īss mirklis!

Mūzikas skolotājas Aijas vadītā vokālā pulciņa dalībnieku balsis skanēja patiesi profesionāli!

Ar tēlainu un māksliniecisku šarmu skatītājus priecēja dzejoļu deklamētāji Made Dumpe un Rēzija Strazdiņa. Brāļi Roberts un Emīls Fiļipovi iepazīstināja mūs ar izzinošu vizualizētu stāstījumu par dinozauriem, savukārt Kate Putniņa aizveda mūs īstā kosmiskā ceļojumā ar stāstu par planētām. Tiešām pārsteidzoši, ka jau pirmsskolas vecumā mūsu bērni zina tik daudz un vēl arī prot ar savām zināšanām dalīties ar citiem!

Ella Čaika un Miķelis Sprancis klātesošos priecēja ar latviešu tautas deju “Lāčuks”, bet Beāte Matisone un māsiņas Kristena un Kristela Baļukovas mūs ieveda modernās dejas pasaulē.

Ar vokāla solo mūs iepriecināja Sofija Rolova un Rēzija Azace.

Savus talantus sportā mums demonstrēja futboliste Rūta Puriņa, džudists Tomass Šparna un mākslas vingrotāja Anita Hodorova.

Vērojām arī divus elpu aizraujošus breika priekšnesumus Renāta Būmaņa un Ralfa Artūra Kraveca izpildījumā. Baleta soļu pasaulē mūs ieaicināja Guna Platkāja. Ar maigām klavieru skaņām zāli pieskandināja Paula Katrīna Indrika – Stalaža.

Grupiņas “Taurenīši” bērni bija sagatavojuši deju “Vistiņa un gailītis”.

Koncertā klātesoši bija ne tikai bērni un skolotāji, bet arī elfs, kas pie mums bija atceļojis no pašas Talantijas.

Koncertu noslēdzām ar kopīgu dziesmu.

Ak, šie skaistie tērpi, sagatavotie vizuālie materiāli…tas viss ir vārdos neaprakstāms, tāpēc aicinām aplūkot skolotājas Ingas Bērziņas sarūpēto foto stāstu ŠEIT!

Esam lepni! Esam laimīgi!

Paldies vecākiem un skolotājiem par ieguldīto darbu mūsu talantu kaldināšanā!

Skip to content