Lai sirsniņās prieks!

Kas var būt skaistāk un sirsniņas sildošāk kā kādas citas mazas vai lielas sirsniņas iepriecināšana! Un īpaši jau Adventa laikā!

Decembrī mūsu bērni ne tikai čakli mācās un gatavo priekšnesumus Ziemassvētku pasākumiem, bet veic arī īpašus labdarības darbiņus – gan paši, gan kopā ar vecākiem.

Jau ierasts, ka decembrī mūsu iestādē ik pa brīdim degunus “kutina” piparkūku smarža, jo bērni grupiņās paši cep pipaprkūkas. Šogad grupiņas “Bitītes” bērnu un vecāku kopīgi ceptās piparkūkas iepriecināja arī Cēsu pansionāta iemītniekus un darbiniekus! Dāvida mamma uz pansionātu nogādāja kopā pavisam 150 bērnu un vecāku veidotas paciņas, kurās bija ne tikai gardās pašceptās piparkūkas, bet arī vecāku sarūpētie saldumi.

Vieni no pašiem mazākajiem mūsu bērnudārzniekiem – grupiņas “Zaķīši” bērni – kopā ar vecākiem sagatavoja īpašas dāvaniņas bērniņiem, kas veseļojas Cēsu klīnikā. Lai arī sniega kupenas šogad vietām bija augstākas par pašiem “zaķēniem”, 6. grupiņas bērni paši mēroja ceļu uz Cēsu klīniku, kur viņus sagaidīja bērnu nodaļas galvenā ārste Ilze Dambe un Dakteri Klauni. Lielu prieku “zaķēniem” sagādāja kopīgās dejas ar Dakteriem – Klauniem. Liels paldies Cēsu klīnikas darbiniekiem par silto uzņemšanu!

Gan “Rūķīšu”, gan “Taurenīšu” grupas bērni bija sagatavojuši īpašus apsveikumus ikvienam mūsu iestādes darbiniekam un citu grupiņu bērniem! Paldies par skaistajiem novēlējumiem un iepriecinājumu!

Grupiņas “Pūcītes” bērni īpašu cienastu sagatavoja un nogādāja meža dzīvnieciņiem. Ceļš pa sniegoto mežu nemaz nebija viegli veicams, taču prieks, ka esi parūpējies par kādu, kas ikdienā nemaz tik bieži nesaņem dāvaniņas un atbalstu no citiem, bija īpaši liels. Mēs pieaugušie priecājamies, ka mazās sirsniņas redz un pamana tos, kam rūpes nepieciešamas visvairāk! Aicinām ielūkoties arī mūsu skolotāju iemūžinātajos foto mirkļos – ŠEIT!

Skip to content