Ceturto Adventa sveci aizdedzām kopā ar Cēsu Svētā Jāņa draudzes mācītāju Didzi Kreicbergu

Mums ļoti patīk uzņemt ciemiņus! Un vēl jo vairāk priecājamies, ja ciemiņi mums iemāca kaut ko jaunu!

Esam priecīgi un gandarīti, ka ceturto sveci mūsu iestādes Adventa vainagā mums bija iespēja aizdegt kopā ar Cēsu Svētā Jāņa draudzes mācītāju Didzi Kreicbergu.

Mēs visi pazīstam mūsu mīļo Cēsu skaistāko un augstāko celtni, ko dēvējam tautas valodā par “Cēsu sirdi”, bet nezinājām, ka baznīcā vienlaikus varētu pulcēties pat visi Cēsu pirmsskolēni. Didzis mums pastāstīja, ka vienlaikus baznīca spēj uzņemt līdz 1000 cilvēkiem.

Mācītājs Didzis mums arī pastāstīja par dekorāciju pie baznīcas, ko tur varam aplūkot jau otro gadu Ziemassvētku gaidīšanas laikā – Kristus dzimšanas ainu no Bētlemes. Dekoratīvajā ainā redzams tikko dzimušais Jēzus, Marija, Jāzeps, gani, eņģeļis, jēriņi, ēzelītis un kamielis. Tā veidota pēc vēstījuma Bībelē par Jēzus Kristus dzimšanu. Uzzinājām, ka Ziemassvētkos kristīgā baznīca svin Jēzus dzimšanas dienu, kopīgi skatījāmies multiplikācijas filmu par šo Ziemassvētku stāstu un dziedājām tradicionālo Ziemassvētku dziesmu “Klusa nakts, svēta nakts”.

Paldies mācītājam Didzim, ka bija kopā ar mums, dāvāja mums mīlestību un lika mums smaidīt! Gaišus svētkus mums un Jums!

Vairāk foto vari aplūkot ŠEIT!

Skip to content